cctools

Otwartość w komunikacji

Aktualności

12.02.2015
Spółka zakwalifikowała się do drugiego etapu (z trzech) ósmego już konkursu Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych na najlepszy internetowy serwis inwestorski, w kategorii spółek notowanych na rynku NewConnect.
18.02.2013
Notowana na NewConnect spółka podpisała umowę z Bankiem Zachodnim WBK S.A. na udostępnienie platformy ZIP, usługi teleinformatycznej znacząco podnoszącej skuteczność pracy call centers. Na tym jednak nie koniec - jak informuje zarząd CC Tools, spółka prowadzi zaawansowane negocjacje z innymi czołowymi firmami ws. nawiązania współpracy w zakresie poprawy efektywności funkcjonowania działów telesprzedaży, windykacji oraz badań rynku.
14.02.2013
W 2012 r. notowana na NewConnect spółka osiągnęła 8,32 mln zł przychodów, wypracowując 293 tys. zł zysku netto. CCTools zrealizowało tym samym prognozy na 2012 r., przekraczając projekcję przychodów o przeszło 30 proc. Specjalizująca się w świadczeniu usług dla szeroko rozumianych organizacji contact & call center spółka wkroczyła w 2013 r. z solidnym portfolio bardzo atrakcyjnych klientów, które już wkrótce, zgodnie z zapowiedziami zarządu, wzbogaci się o kolejnych kontrahentów z najwyższej półki.
28.09.2012
Obie strony podpisały kontrakt na mocy którego przez co najmniej najbliższe dwa lata będą ściśle współpracowały w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych i informatycznych zwiększających skuteczność kontaktu z klientami DataBroker S.A. Call Center Tools S.A. będzie świadczył usługi telekomunikacyjne w oparciu o autorską platformę a dostarczane rozwiązania znajdą zastosowanie w telesprzedaży.
30.05.2012
Pozyskane call center zlokalizowane jest w Łodzi a jego zasoby to przeszło 120 aktywnych stanowisk. Zawarta pomiędzy Call Center Tools S.A. a Telmonem umowa przewiduje 24 miesieczny okres współpracy.